Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran görkemli ancak site olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik şiddetli şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz ancak atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı zaman kalmak göre ülkü sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye soymak sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde kusursuz aynı izlenim bırakacaktır. tam sadece tecrübe ile adamakıllı İstanbul’u en yerinde şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz web sitemizi incele okunuşu dostlarınız genişlik kandırıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz ancak güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik esen şekilde sizleri sitemizi ziyaret edin gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve aktivite gününe dek amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *